Film „Dirty Dancing” kochają chyba wszyscy – są wprawdzie i tacy, którzy się do tego nie przyznają, ale my i tak swoje wiemy…
Miłosno – taneczna historia Frances (Baby) Houseman i Johnny’ego Castle podbiła serca ludzi na całym świecie, a emocje i wzruszenia płynące z wyjątkowej ścieżki dźwiękowej filmu oddziałują na nas niezmiennie od 35 lat. Tak opisują projekt twórcy:

„Czy da się opowiedzieć film tylko za pomocą muzyki i tańca? My wiemy, że tak!

 

Wspaniali tancerze, soliści, Dirty Band wykonujący wszystkie utwory na żywo, specjalnie przygotowana choreografia, scenografia i wizualizacje – to wszystko przeniesie Was w klimat najbardziej kultowego z filmów! Spotkajcie się z Baby, Johnnym, przeżyjcie raz jeszcze sceny, które pamiętacie z „Dirty Dancing” – piękne, zabawne, wzruszające, a na koniec poderwijcie się z miejsc i zatańczcie z nami!”.

 

Wyjątkowy i unikalny projekt „Tribute To Dirty Dancing Live in Concert” w spektakularny sposób uatrakcyjni Państwa wydarzenie niezależnie od tego czy jest to impreza plenerowa, event firmowy, czy może inna – wymagająca szczególnej oprawy artystycznej okoliczność. Program został przygotowany w kilku odsłonach, od pełnego show z udziałem ponad 30 artystów na scenie po kameralne występy samych solistów.

Ikona polskiej muzyki rozrywkowej, dyrygent, kompozytor, autor niezapomnianych muzycznych programów telewizyjnych.

Legendarny artysta, pod którego batutą występowali najwybitniejsi przedstawiciele polskiej estrady kilku dekad. Człowiek, który jest w stanie przygotować i poprowadzić wyjątkowy koncert złożony ze światowych i polskich evergreenów.

Twórca niezapomnianych „Biesiad”, dziesiątek muzycznych programów telewizyjnych takich jak „Co nam w duszy gra”, „Imiennik Dwójki”, wieloletni dyrektor artystyczny festiwali w Opolu i w Sopocie. Ponad pięćdziesiąt lat pracy artystycznej to wielki kapitał doświadczenia, setek zaaranżowanych utworów i niezliczonych kontaktów w świecie muzyki.

Nazwisko Zbigniewa Górnego jako dyrektora artystycznego do dzisiaj zapewnia udział wielu wyjątkowych artystów, którzy rozpoczynali kariery na polskiej scenie muzycznej właśnie pod jego przewodnictwem. Takie nazwiska jak m.in. Hanna Śleszyńska, Olga Bończyk, Jacek Wójcicki czy Piotr Gąsowski w połączeniu z występem Górny Orchestra to zawsze gwarancja wyjątkowego, „uszytego na miarę” koncertu, który uświetni każde wymagające wyjątkowej oprawy wydarzenie.

PPNOU tworzą zawodowi muzycy – pasjonaci, których uwiodło charakterystyczne brzmienie i filigranowy rozmiar hawajskiej gitary, znanej jako ukulele.

Jako najbardziej rozpoznawalny na świecie polski zespół ukulele – PPNOU występuje od lat na wielu światowych festiwalach poświęconych temu instrumentowi, jest także gospodarzem największego europejskiego festiwalu Ukulele – „Cały Poznań Ukulele” – święta muzyki, zabawy i po prostu pozytywnych ludzi.

Zespół był kilkukrotnie zapraszany przez Jurka Owsiaka do udziału w finałach WOŚP w Warszawie oraz na Pol’and’Rock Festival. Każde show PPNOU to prawdziwa interakcja z publicznością. Niezależnie od tego czy jest to stadion, sala koncertowa czy klub muzyczny, widownia zawsze podrywa się z miejsc i żywiołowo uczestniczy w koncercie.

Repertuar zespołu to niezwykła „szafa grająca”, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Muzycy w lekki, zabawny sposób aranżują prawdziwe „perełki” światowej i polskiej muzyki rozrywkowej. Publiczność rozpoznaje swoje ulubione utwory, ale zawsze jest zaskakiwana ich wyjątkową, wesołą interpretacją. Wysoki poziom artystyczny i jednocześnie lekki, żartobliwy charakter koncertów w połączeniu z osobowością i ekspresją muzyków zapewniają publiczności wyjątkowe i niezapomniane przeżycia oraz dużo dobrej zabawy.

Jazzujące trio, gwarantujące elegancką i wysmakowaną oprawę muzyczną Państwa spotkania tworzą profesjonalni, uznani muzycy.

Darek Tarczewski występuje w zespole w podwójnej roli – jako pianista i wokalista, tworząc wspólnie z Karoliną Kończal niepowtarzalny klimat w znanych i lubianych duetach („Beauty and the Beast”, „End of the Road”).

Cechuje go nieprzeciętna intuicja muzyczna i talent do wspaniałych improwizacji. Wokalistka Karolina swoim ciepłym głosem i subtelnym wdziękiem doskonale wpisuje się w charakter muzyki znajdującej się w repertuarze zespołu. Jazzujące standardy muzyki światowej takie jak „Dream a little dream of me”, „What a wonderful word” czy „Fever” przeplatane także polskimi evergreen’ami wzbogaconymi o swingową nutę zapewniają wyjątkową formę kameralnego koncertu lub oprawy muzycznej wydarzenia. Trio dopełnia grający na saksofonie Kuba Marciniak – muzycy razem na jednej scenie występują już wiele lat, wzajemnie się uzupełniają i rozumieją „bez słów”.

Występ zespołu będący kwintesencją tego, co najlepsze w subtelnej muzyce z pogranicza jazzu, swingu i bossanovy, uzupełnionej melodyjnymi, popowo-soulowymi piosenkami z pewnością zapewni Państwu wyjątkową atmosferę oraz poczucie ekskluzywności spotkania.

One man show, czyli brzmienie zespołu, orkiestry i chórków w jednej osobie.

Mnogość wokali, loop’ów, gitar, instrumentów perkusyjnych oraz beatbox, wszystko realizowane przez jednego wykonawcę, który w niepowtarzalny sposób odkrywa muzykę znaną i nieznaną.

Artysta – wokalista, instrumentalista, kompozytor i autor tekstów tworzy na scenie muzykę w czasie rzeczywistym, mierząc się z utworami najwybitniejszych twórców z gatunku rock, pop i folk. Przeboje lat 80-tych i 90-tych takich wykonawców jak The Police, Genesis, Depeche Mode czy Michael Jackson oraz bardziej współczesne i taneczne kompozycje Pharrella Williamsa to repertuar, który wszyscy znają i świetnie się przy nim bawią.

Niepowtarzalne aranżacje One Jack Project dodają nowego brzmienia granym utworom, a wszystko to sprawia, że publiczność przenosi się na największe światowe sceny muzyczne. W repertuarze wykonawcy znajdują się także kompozycje autorskie – pełne ekspresji i pozytywnych wibracji. Wyjątkowość spotkania dopełnia interakcja wykonawcy z publicznością, połączenie bliskości spotkania z Artystą oraz ogromem wrażeń i mnogością muzycznych doznań. One Jack Project to propozycja zarówno stricte koncertowa jak i uzupełniająca oprawę muzyczną eventów i spotkań.